O nama

Dječji vrtić Različak smjestio se u najužem centru Grada Zagreba. Samostalno djeluje od 1. srpnja 1992., sa sjedištem u Wellerovom vrtu 1 (bivša Petrinjska 31/2) i područnim objektima u Jurišićevoj i Amruševoj ulici, na Kaptolu 16, Novoj Vesi i Podrebernici (Mlinovi), što je ujedno i naš najdislociraniji objekt. Godinu 1869. obilježavamo kao naš početak što nas uz ostalo čini posebnima jer smo vrtić s najdužom povijesti u Gradu Zagrebu.

Danas je u vrtić upisano oko 450 djece u dobi od 1. godine do polaska u školu. Djeca su smještena u 23 odgojne skupine na 6 različitih lokacija.
O zadovoljavanju dječjih potreba svakodnevno vodi brigu 90 zaposlenih djelatnika.

Sanja Hukavec

Stručni tim
Psihologinja Stanislava Džaja, 091 598 5649
Pedagoginja Tanja Pap, 095 847 82